Стяжка підлоги

Стяжка підлоги

Напівсуха ц / п стяжка підлоги / похилоутворюючого стяжка підлоги:
Робота: від 110 грн/м2
Матеріал: від 70 грн/м2 (розрахунок наведено на 100 м2 із застосуванням цементу М400)
У вартість робіт включено: доставка спец. обладнання на об’єкт, пристрій стяжки, затирка (шліфування) стяжки, нарізка деформаційних швів.

Полістиролбетон / похилоутворюючого шар з полістиролбетону
Робота: 870 грн/м3
Матеріал: від 1350 грн/м2
У вартість робіт включено: доставка спец. обладнання на об’єкт, пристрій полістиролбетону.

Керамзитобетон / похилоутворюючого шар з керамзитобетону
Робота: від 85 грн/м2
Матеріал: від 1950 грн/м3

Керамзит / похилоутворюючого шар з керамзиту
Робота: від 85 грн/м2
Матеріал: від 1350 грн/м3

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ!

Кожен об’єкт розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості робіт і складності їх проведення.

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.

Далі, технічний план передається в комерційний відділ в якому складається загальний кошторис, де, детально розписано кількість необхідного матеріалу і всі види робіт, що проводяться.

Після чого менеджер комерційного відділу зв’язується із замовником і надає загальну вартість виконання всіх необхідних будівельних послуг з матеріалом.

Стяжка підлоги: як не наробити помилок

Під час будь-якого ремонту обов’язково робиться стяжка – це шар піщано-цементної суміші, покладений поверх перекриттів. Під нею ховаються комунікації, всі нерівності і перепади. Надалі на висохле і підготовлену основу буде укладатися плитка, ламінат, лінолеум і будь-яке інше покриття. Ідеально рівна поверхня продовжить термін служби фінішного покриття і користуватися приміщенням буде в рази комфортніше.

Пол без перепадів, рівний по всій квартирі, виглядає дуже красиво. Перед тим як провести роботу по заливці підлоги, потрібно підготувати підставу – очистити його від сміття і встановити маяки, за якими буде вирівнюватися суміш. Роботи проводите відразу у всіх приміщеннях – для цього потрібно скористатися водним або лазерним рівнем і визначити нульову лінію горизонту. Мітки потрібно нанести на всі стіни – на них ви будете орієнтуватися при установці маячків. Між цими рейками надалі буде розподілятися необхідна суміш.

Існує кілька способів вирівняти поверхні, зараз ми детальніше розглянемо поширення варіанти.

Напівсуха стяжка підлоги

У чому її відмінність від звичайної заливки – у відсутності зайвої вологи. Води в розчині рівно стільки, скільки необхідно для того, щоб молекули цементу сформували міцні кристалічні зв’язку. Створюється щільне покриття без можливих пустот. А приміщення буде позбавлено від зайвої вологи і бруду, що добре позначається на збереження інших будматеріалів, які зберігалися в будинку, і дерев’яних конструкцій, наприклад, дверних коробок. Напівсуха або суха стяжка – це відмінний варіант для всіх типів будівель. Як в новобудові, так і в старому будинку поверхні вирівняються навіть при відчутних перепадах. До того ж при такому способі легко створити певний ухил, необхідний для відтоку вводи – особливо це актуально в ванних кімнатах.

Стяжка з полистиролбетоном

Якщо вам хочеться створити добротний підлогу, здатний зберегти тепло і при цьому не створювати зайве навантаження на перекриття. Полістиролбетон це легкий бетон, що складається з цементу і гранул полістиролу. На відміну від звичайної цементно-піщаної заливки не вимагає укладання додаткових шарів тепло- і звукоізоляції і армування. Вийде надійне довговічне покриття, при монтажі якого потрібно точно дотримуватися пропорції витратних матеріалів. Ціна на стяжку підлоги залежить від площі заливається поверхні, товщини покриття і додаткових робіт.

Стяжка з керамзітбетонние

Керамзит являє собою дрібні кульки обпаленої спіненої глини. Завдяки природним властивостям такого матеріалу покриття буде володіти високими показниками хімічної стійкості – вона не буде гнити або покриватися іржею. Це екологічно чистий матеріал, що володіє хорошими звуко- і теплоізоляційними характеристиками. До мінусів такого роду монтажу відноситься необхідність додаткової шліфовки для створення гладкої поверхні.

Стяжка з керамзитом

Керамзит досить крихкий матеріал і не годиться для створення підлоги в активно-експлуатованих приміщеннях, а для ванною або квартири – це відмінне рішення. Єдине, що таку заливку підлоги потрібно виконувати з виконанням ряду умов і дотримання пропорцій, в іншому випадку можуть виникнути тріщини, порожнечі або не зовсім рівна поверхня. При монтажі необхідно провести армування, а цементна суміш повинна бути залита досить товстим шаром. Товщина 25-30 мм – це відверто мало.

Довіртестяжку підлоги в Києві професіоналам і ви позбудетеся від непотрібних клопотів, досить брудних і важких робіт – затирання, шліфування, заливки, доставки устаткування на об’єкт. Вартість цих робіт непорівнянна з зусиллями, які доведеться докласти, якщо ви вирішите виконати всі маніпуляції самостійно.


Догори