Монтаж руберойду

Монтаж руберойду

 • Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
 • Монтаж утеплювача – 45,00 грн / м2
 • Пристрій армованої стяжки – 105,00 грн / м2
 • Грунтовка покрівлі праймером – 12,00 грн / м2
 • Покрівлі з євроруберойду – 95,00 грн / м2
 • Пристрій примикань – 95,00 грн / м.п
 • Монтаж притискної планки – 40,00 грн / м.п
 • Монтаж флюгарок – 450,00 грн / м2
 • Вартість робіт – від 110,00 грн/м2

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ!

Кожен об’єкт розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості робіт і складності їх проведення.

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.

Далі, технічний план передається в комерційний відділ в якому складається загальний кошторис, де, детально розписано кількість необхідного матеріалу і всі види робіт, що проводяться.

Після чого менеджер комерційного відділу зв’язується із замовником і надає загальну вартість виконання всіх необхідних будівельних послуг з матеріалом.

Покрівля з руберойду – недороге, практичне покриття для даху

Монтаж покрівлі з євроруберойду – популярний варіант створення надійного тимчасового або постійного покрівельного покриття. Цей бюджетний будівельний матеріал традиційно користується високою популярністю завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам і доступній ціні.

Даний будматеріал характеризується підвищеною гнучкістю, пластичністю і невеликою вагою, що дозволяє монтувати його на даху різної форми і розмірів. Руберойд може використовуватися для покриття покрівлі, розташованої під будь-яким кутом. Найчастіше цим матеріалом перекривають різні господарські споруди, підсобні та складські приміщення, гаражі тощо

Особливості проведення робіт

Наша компанія здійснює монтаж руберойду в суворій відповідності з технологіями, офіційно рекомендованими виробниками даного будматеріалу. Для захисту будівлі від зовнішніх погодних впливів і збереження мікроклімату всередині нього в ході виконання робіт здійснюється монтаж утеплювача.

Також фахівці нашої компанії здійснюють монтаж пароізоляційної плівки. Він дозволяє забезпечити якісну пароізоляцію покрівельного покриття. Для надійної фіксації покрівельного матеріалу наші співробітники виконують монтаж притискної планки, що забезпечує захист стиків від протікання і проникнення вологи.

Ми виконуємо установку і будь-яких інших покрівельних елементів. Наприклад, наші співробітники здійснюють монтаж флюгарок – спеціальних пристосувань, що захищають труби, а також димохідні та тепловентиляційні канали.

Наші переваги:

 • використання якісних покрівельних матеріалів і сучасних технологій монтажу;
 • точне дотримання заздалегідь обумовлених термінів виконання робіт;
 • надання гарантії на використані матеріали та здійснені монтажні роботи.

Наші майстри працюють якісно і оперативно. Ми здійснюємо монтаж руберойду в Києві, а також виїжджаємо на об’єкти, розташовані на території Київської області. Наші фахівці володіють солідним досвідом виконання монтажних робіт, завдяки якому вони здійснюють укладку матеріалу на високому якісному рівні.

Як зробити замовлення?

Щоб замовити монтаж руберойду, телефонуйте за вказаним на сайті телефоном і залишайте заявку. Також замовити послугу можна на нашому інтернет-порталі, використовуючи для цього спеціальну форму, яку ви знайдете в розділі «Контакти».

Після отримання заявки вам передзвонить менеджер нашої організації. У нього ви зможете з’ясувати ціну монтажу руберойду, дізнатися тривалість і особливості процесу покриття плоскої покрівлі руберойдом, а також отримати відповіді на будь-які інші ваші питання.

Після того, як ваша заявка буде прийнята, наші співробітники зроблять необхідні заміри і виконають точний розрахунок матеріалу, що вимагається для виконання робіт. Відповідно до нього, ми складемо кошторис, в якій буде визначена остаточна вартість послуги і надамо її вам для узгодження. Якщо ціна вас влаштує, наші майстри тут же розпочнуть виконання покрівельних робіт.


Догори