Монтаж пвх мембрани

Монтаж пвх мембрани

 • Облаштування пароізоляції – 10,00 м/п
 • Облаштування утеплювача – 45,00 м/п
 • Облаштування похилоутворюючого шару – 115,00 грн/м2
 • Облаштування стяжки – 105,00 грн/м2
 • Монтаж геотекстилю – 14,00 грн/м2
 • Монтаж ПВХ мембрани – 85,00 грн/м2
 • Облаштування примикань – 75,00 грн/м.п
 • Облаштування притискних планок – 40,00 грн/м.п
 • Монтаж воронок – 450,00 грн/шт
 • Вартість робіт – от 100,00 грн/м2

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ!

Кожен об’єкт розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості робіт і складності їх проведення.

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.

Далі, технічний план передається в комерційний відділ в якому складається загальний кошторис, де, детально розписано кількість необхідного матеріалу і всі види робіт, що проводяться.

Після чого менеджер комерційного відділу зв’язується із замовником і надає загальну вартість виконання всіх необхідних будівельних послуг з матеріалом.

Монтаж ПВХ мембрани дозволить забезпечити необхідний рівень захисту при покритті плоских покрівель. Сам процес повинен контролюватися компетентними фахівцями, які мають необхідний досвід відповідними навичками. При цьому, на монтаж ПВХ мембрани ціна буде прямо залежати від типу підібраного матеріалу покрівлі, а також площі робіт, терміновості та інших персональних ознак. Дізнатися точні розцінки і особливості робіт можливо при зверненні до менеджера компанії «СК Альянс Сучасного Будівництва».

ПВХ мембрана покрівля: технологія укладання

Монтаж ПВХ мембрани в Києві може виконуватися в досить стислі терміни. Також, фахівці фірми готові гарантувати високу надійність і якість всіх виконуваних операцій. Сам матеріал демонстрував свій гідні властивості протягом тривалого періоду часу. Майстри постійно вдосконалюють свої навички і прагнуть максимально ефективно використовувати подібні властивості в своїй роботі. Унікальні властивості гідроізоляції дозволяють помітно підвищити рівень продажів даного витратного матеріалу. Саме завдяки їм можливо забезпечити потреби різних категорій клієнтів. Крім цього, ПВХ матеріал підійде для перекриття старих дахів або при реконструкції будівель. У деяких ситуаціях можна обійтися без демонтажу старого покриття.

ПВХ мембрана монтаж покрівлі досить розумна, тому багато власників приватних будинків і котеджів використовують її в якості основного витратного матеріалу. При монтажі мембрани важливо дотримуватися необхідні технологічні вимоги, які і можуть забезпечити високу надійність покриття. Сама компанія займається монтажем мембрани із задіянням професійного інструменту.

Самі листи ПВХ мембрани монтуються з нахлестом під дією гарячого повітря. При цьому, надається гарантія на виконувані послуги. Таким чином, вдається виконувати рівні і якісні шви на площинах і в областях вигинів.

ПВХ мембрана при монтажі покрівлі дозволить продемонструвала відмінні експлуатаційні характеристики, а також підвищені показники гідроізоляції і стійкості до впливів сонячних променів і опадів. Крім цього, на поверхні мембрани не утворюється грибок або непотрібна рослинність.

Переваги використання даного методу:

 • швидкі терміни реалізації складних проектів;
 • такі опції, як монтаж воронок дозволять забезпечити оптимальний захист покрівельного покриття і прилеглих комунікацій;
 • подання необхідної гарантії на послугу;
 • розумна вартість монтажу ПВХ мембрани дозволить запросто укластися в будь-який бюджет;
 • докладний кошторис на влаштування покрівлі з ПВХ мембрани дозволить уникнути додаткових втрат.

Як замовити монтаж ПВХ мембрани?

Компанія має майже семирічний досвід на ринку і готовий індивідуальним чином підійти до виконання своїх послуг. Клієнт може запросити безкоштовну консультацію по спірних питань за формою зворотного зв’язку або по телефону. Фахівці завжди готові відповісти на спірні питання.


Догори