Монтаж металочерепиці

Монтаж металочерепиці

 • Монтаж мауерлата – 50,00 грн/м.п
 • Монтаж кроквяної системи – 95,00 грн/м2
 • Монтаж обрешітки – 45,00 грн/м2
 • Укладання утеплювача – 50,00 грн/м2
 • Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
 • Проклейка стрічкою К2 – 5,00 грн/м2
 • Монтаж гідроізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
 • Монтаж металочерепиці – 95,00 грн/м2
 • Вартість робіт – від 110,00 грн/м2

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ!

Кожен об’єкт розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості робіт і складності їх проведення.

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.

Далі, технічний план передається в комерційний відділ в якому складається загальний кошторис, де, детально розписано кількість необхідного матеріалу і всі види робіт, що проводяться.

Після чого менеджер комерційного відділу зв’язується із замовником і надає загальну вартість виконання всіх необхідних будівельних послуг з матеріалом.

Монтаж металочерепиці

Замовивши у нашій компанії монтаж металочерепиці, ви отримаєте якісну дах в обумовлений термін.

Ми спеціалізуємося на покрівлях. Монтаж покрівлі з металочерепиці один з напрямків нашої діяльності. Ми завжди виконуємо роботу вчасно і гарантуємо якісне виконання.

Успішному використанню металочерепиці для монтажу покрівель вже близько сорока років. Це універсальне покриття застосовується на покрівлях з кутом ухилу більше 14 0. Цей матеріал має відмінну стійкість в широкому температурному діапазоні, тому його часто застосовують при будівництві будинків котеджного типу, реконструкціях комерційної нерухомості і громадських будівель різної поверховості. Металллочерепіцу порівняно легкий матеріал. Завдяки цій якості, виконуючи монтаж металочерепиці можна значно скоротити витрати на кроквяну конструкцію, полегшивши її вага відповідно до розрахунків наших фахівців.

Коли виконується монтаж покрівлі з металочерепиці дуже важливо дотримуватися технологічні вимоги і рекомендації виробника. Наприклад:

 • рівна і без прогинів покрівля, металочерепиця укладається на кроквяну конструкцію з кроком не більше 90см .;
 • герметична і надійний дах, металочерепиця закріплюється спеціальним шурупом з ущільнюючої прокладкою.

В іншому випадку функціональність і надійність покрівлі може знизитися в рази в порівнянні з термінами експлуатації, заявленими виробниками.

Наша компания выполняет монтаж металлочерепицы Киев и Киевская область. Досвід, отриманий на багатьох об’єктах дозволяє врахувати всі нюанси в залежності від конфігурації даху і виконати роботу максимально ефективно. Наявність спеціалізованого інструменту та обладнання сприяють виконанню робіт в рамках обумовленого графіка.


Догори