Монтаж композитної черепиці

Монтаж композитної черепиці

  • Монтаж мауерлата – 50,00 грн/м.п
  • Монтаж кроквяної системи -95, 00 грн/м2
  • Монтаж обрешітки – 45,00 грн/м2
  • Укладання утеплювача – 50,00 грн/м2
  • Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
  • Проклейка стрічкою К2 – 5,00 грн/м2
  • Укладання гідроізоляції – 10,00 грн/м2
  • Монтаж композитної черепиці – 180,00 грн/м2
  • Вартість робіт – від 180,00 грн/м2

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ!

Кожен об’єкт розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості робіт і складності їх проведення.

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.

Далі, технічний план передається в комерційний відділ в якому складається загальний кошторис, де, детально розписано кількість необхідного матеріалу і всі види робіт, що проводяться.

Після чого менеджер комерційного відділу зв’язується із замовником і надає загальну вартість виконання всіх необхідних будівельних послуг з матеріалом.

Монтаж композитної черепиці

Замовляючи у нашій компанії монтаж композитної черепиці, ви отримуєте дах високої якості за прийнятною ціною.

Високий попит на композитну черепицю обумовлений як приємним естетичним виглядом, так і значними показниками надійності і довговічності, гарантованої виробниками.

Технологія виготовлення даного покриття дозволяє виробнику заявити тривалість експлуатації до п’ятдесяти років. Сталевий лист, після обробки алюмоцинком (антикорозійним сплавом) покривається шаром акрилу і кам’яною крихтою. Для перешкоджання проникненню вологи всередину покриття і збереження цілісності структури, кам’яна крихта також покривається акрилом. Виконуючи монтаж композитної черепиці необхідно чітке дотримання рекомендацій по технології монтажу та вимог встановлених виробником. Завдяки цьому покрівля буде служити довго і зможе надійно захистити від снігу, вітру, дощу, морозу і буде виконувати шумоизолирующую функцію. Використання оригінальних заводських комплектуючих, дозволить надійно зістикувати всі елементи і зробити покрівлю герметичній і привабливою.

У нашій компанії можна придбати покриття для покрівлі, а також замовити монтаж композитної черепиці Київ і по Київській області. Замовивши послуги наших фахівців по комплексу робіт монтаж композитної черепиці, дах вашого будинку буде зроблена надійно, якісно і естетично привабливо. Співробітники нашої компанії роблять виміри, необхідні розрахунки, володіють досвідом багатьох успішних проектів і комплектом інструментів для якісного монтажу покрівельного покриття в установлені терміни. На комплексні роботи по монтажу композитної черепиці, ціна може залежати не тільки площі даху, а й від її конфігурації. Дахи з нахилом менше 12-ти градусів потребують монтажі суцільний основи і додаткової гідроізоляції.


Догори