Монтаж бітумної черепиці

Монтаж бітумної черепиці

 • Монтаж мауерлата – 50,00 грн/м.п
 • Монтаж кроквяної системи – 95,00 грн/м2
 • Монтаж обрешітки – 45,00 грн/м2
 • Укладання утеплювача – 50,00 грн/м2
 • Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
 • Проклейка стрічкою К2 – 5,00 грн/м2
 • Монтаж пароізоляційної плівки – 10,00 грн/м2
 • Монтаж фанери або ОСП – 55,00 грн/м2
 • Укладання підкладкового килима – 40,00 грн/м2
 • Монтаж бітумної черепиці – 140,00 грн/м2
 • Вартість робіт – від 140,00 грн/м2

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ!

Кожен об’єкт розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості робіт і складності їх проведення.

Після виміру даху нашими фахівцями і обговорення майбутніх робіт, в технічному відділі компанії проводиться повний розрахунок потрібної кількості матеріалу і всіх видів робіт.

Далі, технічний план передається в комерційний відділ в якому складається загальний кошторис, де, детально розписано кількість необхідного матеріалу і всі види робіт, що проводяться.

Після чого менеджер комерційного відділу зв’язується із замовником і надає загальну вартість виконання всіх необхідних будівельних послуг з матеріалом.

Монтаж бітумної черепиці

Надійно і якісно виробляємо монтаж бітумної черепиці. Вибираючи для перекриття монтаж бітумної черепиці, дах будівлі істотно зміниться як візуально, так і за функціональними характеристиками.

Дане покриття для покрівлі завоювало місце на ринку завдяки надійності і довговічності. З цим покриттям зручно виконувати роботи на плоских дахах та на покрівлях зі складною геометрією, де присутня архітектурний декор. Надійний монтаж бітумної черепиці безпосередньо залежить від основи. З огляду на, що підстава приймає все навантаження воно повинно бути жорстким і міцним. Це забезпечить стійкість до дії вітру і атмосферних опадів. Найчастіше для монтажу такої підстави застосовують соснову фанеру, обрізну дошку і OSB-панелі. Виконуючи монтаж основи обов’язково залишати зазори до 3-ох мм між елементами конструкції.

Обробка дерев’яних деталей розчинами антисептика значно збільшить тривалість експлуатації всієї конструкції, оберігаючи їх від грибків і гнилі. Особливу увагу слід приділити вентиляції дахового простору, гідроізоляції підстави і карнизним планок. Нанесення вертикальної і горизонтальної розмітки полегшить процес монтажу і підвищить якість робіт. Монтажники нашої компанії володіють необхідними знаннями та навичками, щоб грамотно підійти до цих моментів і зробити надійну і якісну покрівлю.

На монтаж бітумної черепиці ціна варіюється в залежності від площі, складності геометрії покрівлі та наявності додаткових декоративних елементів. Фахівці нашої компанії виконують монтаж бітумної черепиці Київ і по Київській області. Проведення попередніх замірів дозволяє звести до мінімуму відхід матеріалу, а досвідчена бригада монтажників виконує роботу в обумовлені терміни.


Догори